O Nas

Nad realizacją projektu czuwa i wyznacza mu kierunek Aldona Ziółkowska-Bielewicz

– dziennikarz, trener w zakresie komunikacji interpersonalnej, specjalistka z zakresu wiedzy o mediach, współtwórczyni wspomnianego już Plebiscytu Gospodarczego Muflony, który realizowała przez 12 lat. Była długoletnia redaktor naczelna tygodnika NWW wydawanego w Wałbrzychu, prezes grupy medialnej Errata. Współtwórczyni Kobiecanek, które promują niezależność i siłę kobiet oraz aktywizują kobiety na różnych polach społecznych i zawodowych. Realizatorka Akademii Kobiet Zainspirowanych oraz spotkań Kobiecanki i Biznes. Aktywna na polu ekologii, organizator konferencji ekologicznych oraz działań na portalu Ekopraktyczni.pl.

 

Prywatnie mężatka, mama 14 letniej Lusi i 21 letniego Mikołaja. Zadurzona w mężu Pawle i w swoich rozpieszczanych zwierzętach (pies Rambo i kot Kapitanka).

 

Inicjatorka i Twórczyni Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze, który realizuje wraz z Monika Falkiewicz od 6 lat. Organizatorka spotkąń Forum Kobiece Twarze oraz Akademia  Kobiece Twarze, przewodnicząca wałbrzyskiej Rady Kobiet, członkini Kongresu Kobiet

Jesteśmy kobietami aktywnymi zawodowo, które nie zapominają o swoich rodzinach i dla których ochrona środowiska jest oczywistą sprawą. Naszym zdaniem kobiet, ale i mężczyzn… ludzi, chcących spełniać się zawodowo, wieść – co zabrzmi jak truizm – normalne  i zdrowe życie, troszcząc się o środowisko, jakie nas otacza jest zdecydowanie więcej, dlatego zapraszamy do współpracy.

Aldona_wycięta_kolor.png
aldona.png

Aldona Ziółkowska-Bielewicz

tel.: 502309321

e-mail: aldona.ziolkowska@kobiecetwarze.pl

 

 Projekt "Kobiece Twarze - Women's Faces" realizuje:

HORNET4 Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 134 b

58-306 Wałbrzych

KRS 0000394804

REGON 021706181

NIP 8862974690