Świąteczne inspiracje Forum Kobiecych TwarzyW gościnnych salach Best Western Plus Hotel Q Wrocław przy ul. Zaolziańskiej 2 Forum Kobiecych Twarzy spotkało się w świątecznych nastrojach, w środę, 16 XII. Zaczęłyśmy od lekcji inwestowania z Bankiem BGŻ BNP Paribas. Porozmawiałyśmy o tym, jak uniknąć kłótni (i nie tylko kłótni) przy świątecznym stole. Dzięki Aveppi wiemy, jak zdrowo, smacznie, w atrakcyjnych cenach i bez wysiłku przygotować wigilijną wieczerzę, ale także codzienną dietę.

Później przyszła pora na prawdziwy relaks! Dwa zabiegi z Coramed, w których brały udział goszczące u nas Panie, w bardzo efektowny sposób przekonały nas, jakie możliwości daje współczesna kosmetyka! Miałyśmy również okazję poznać kosmetyki Arbonne, które na polskim rynku dostępne są od niedawna. I niezwykle ważne cechy to: bezpieczne dla zdrowia, wegańskie i niezwykle skuteczne.

I jeszcze garść porad. Świątecznie błyszczeć, ale z klasą - makijaż na specjalne okazje z Mary Kay (makijażystka Ewa Borkowska) oraz jak wyglądać świątecznie i czuć się ubraną, a nie przebraną - doradzała stylistka Małgorzata Cetera – właścicielka Butiku Egoist-a-Porter.

Dziękujemy wszystkim za inspirujący wieczór!

www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie