Ach! Co to był… za wieczór!Środowe popołudnie. Na niebie pojawiały się gęste chmury, burza nad pobliskim Wrocławiem nieco studziła ochotę na wieczór w plenerze, jednak – gdy dotarłyśmy do Pałacu Brzeźno – okazało się, że słońce i ciepło zostaną z nami aż do zachodu.

Zaczęłyśmy od piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu młodej, utalentowanej wokalistki Karoliny Zakrzewskiej, które wprowadziły nastrój z jednej strony zadumy, z drugiej radości. To tak, jak w wykładzie motywacyjnym Katarzyny Rudyk – nic nie jest czarne lub białe, życie jest pełną gamą odcieni.

Sceneria Pałacu Brzeźno zachwycała pięknem, a my w tym klimacie miałyśmy okazję przekonać się jak być piękniejszą i oczywiście zdrowszą. Nasz wizerunek, który lubimy, pomaga nam w dobrym samopoczuciu i o tym jak go kształtować rozmawiałyśmy z dr Andrzejem Kempą (MedBeauty), przedstawicielkami Coolsculpting, firmy Jeuness oraz dr Barbarą Newall (LignaForm).

Maj nastraja nas wakacyjne i marząc o niezwykłych podróżach warto wiedzieć, że są takie miejsca, które pomogą nam te marzenia spełnić. O tym właśnie rozmawiałyśmy z Agnieszką Rąpałą – właścicielką Biura Podróży Rapala.

Kobiety nie interesują się motoryzacją? Otóż, nie! Nawet więcej, lubimy „być na bieżąco” i premiera Mercedesa zaprezentowana przez Duda Cars wzbudziła spore zainteresowanie. Nie zapomniałyśmy też o zakupach. Jak placić rachunki, dokonywać transakcji, kupować towary i usługi i na tym zarabiać? O tym mówiła Bożena Ćwiklińska-Gliniak z FGP SP.J.

Do rąk uczestniczek trafił numer magazynu Kobiece Twarze. Już za chwilę w formie PDF będzie można pobrać go z naszej strony, ale my już teraz zwracamy się z ogromną prośbą: współtwórzmy to wydawnictwo RAZEM! Czekamy na sugestie tematów, pytania, felietony – słowem wszystko, czego oczekiwałybyście Panie od swojego ulubionego tytułu. Adres gosia@kobiecetwarze.pl jest do Waszej dyspozycji.

Kolejne spotkanie w Pałacu Brzeźno już we wrześniu, zapraszamy!
www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie