Bądź pewna siebie w tym, co nosisz!


O modzie i ubraniach nigdy dosyć! Tym razem powrócimy do norm związanych z klasyczną elegancją. Czy sandałki nawet na wysokiej szpilce są eleganckie, czy nadają się do biura?

A co z gołymi nogami? Co wypada włożyć na ślub, a co na rozmowę kwalifikacyjną.

 

Dziewczyny, zapraszamy na  webinar ze stylistką Małgorzatą Osuch facebook.com/Stylistka MałgorzataOsuch z butiku @A la moda style facebook.com/ubraniadlakobiet/ we Wrocławiu.


O modzie i ubraniach nigdy dosyć! Tym razem powrócimy do norm związanych z klasyczną elegancją. Czy sandałki nawet na wysokiej szpilce są eleganckie, czy nadają się do biura? A co z gołymi nogami? Co wypada włożyć na ślub, a co na rozmowę kwalifikacyjną. Czy czerwona marynarka na rozmowę z prezesem to dobry pomysł, a sukienka na wesele czerwona nie przyćmi panny młode. O magii kolorów też będzie, powtórzymy które postarzają a które dodają nam wdzięku i odmładzają.

A klasyczny podział na wiosnę , lato jesień i zimę czy w kolorach mamy się go trzymać?

Jakie kolory na nadchodzący sezon letni i jesienny?


Dowiemy sie także, co oprócz koloru dodaje nam pewności siebie, jak dodać sobie  tej pewności strojem. Rozstrzygniemy wciąż pojawiający się spór, co można a czego nie wypada nosić pięćdziesięciolatce czy sześćdziesięciolatce. Co z dekoltami i spódnicami mini dla szczupłych pań wchodzących w etap bycia seniorką. (Ach! To straszny termin, tak wiemy powinno się wymyślić coś nowego) Niech chcemy być ani babciami ani seniorkami, bo mimo że zegar tyka wciąż lubimy się czuć piękne i zmysłowe!

Pogadamy o tym, jak budować własny styl, zastanowimy się, czy dalej obowiązują style: sportowy, klasyczny - w czym jeszcze mamy wybierać?


Rejestracja na webinar:

https://kobiecetwarze.clickmeeting.pl/badz-pewna-siebie-w-tym-co-nosisz-spotkajmy-sie-on-line-z-kobiecymi-twarzami/register

76 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie