Bez stereotypów


Spotkałyśmy się w nowym miejscu, w licznym gronie, aby rozmawiać, próbować, zdobywać nowe umiejętności, relaksować i łamać stereotypy.

Baba za kierownicą – krzywdzące hasło, a miałyśmy szansę dowiedzieć się, że powodujemy zdecydowanie mniej wypadków niż mężczyźni. Jedna z uczestniczek spotkania będzie miała szansę uwodnić, że nie tylko jeździ bezpiecznie, ale że docenia postęp technologiczny i ekologiczną Toyotą uda się na weekendową podróż.

Poczucie bezpieczeństwa to podstawa – do tego chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Miałyśmy okazję dowiedzieć się o ubezpieczeniu na wypadek tak częstych, a niestety bardzo poważnych chorób, jakimi są nowotwory.

Profilaktyka – czyli suplementacja diety, odpowiednie odżywianie i ruch – te tematy także poruszyłyśmy na naszym ostatnim spotkaniu. Okazało się, ze można zdrowo i smacznie odżywiać się nawet wtedy, gdy nie mamy czasu spędzać połowy dnia na gotowaniu. Przekonałyśmy się, że na spacer – także ten z kijkami – czy masaż trzeba znaleźć czas i siły – inaczej będziemy bez sił i wigoru.

Jak znaleźć kosmetyki, które pomagają, a nie szkodzą, które są tym, za co płacimy? Rynek kosmetyczny jest ogromny i można łatwo nim się zagubić. My miałyśmy okazję poznać produkty wyjątkowe i co dla nas dodatkowo ważne – są polskiej marki a odpowiada za nią kobieta.

I były też warsztaty ceramiczne. Bolesławieckie stempelki to tylko fragment niezwykle rozmaitego wzornictwa, za które odpowiadają polscy artyści. Niewątpliwie jednak naszą uwagę zaprzątnęły warsztaty z malowania filiżanek, chociaż chyba nie było wśród kobiet takiej, która również nie zachwyciłaby się ceramiczną biżuterią.www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie