Chwila dla Ciebie - Świebodzice


Mieszkanki Świebodzic mogą liczyć na interesujące spotkania w Miejskim Domu Kultury! Rok 2020 to cykl spotkań dla świebodziczanek pod zachęcającym do udziału tytułem"Chwila dla Ciebie". Projekt jest realizowany przez Miejski Dom Kultury w Świebodzicach przy wsparciu Burmistrza Miasta Pawła Ozgi.


-Planujemy, aby spotkania odbywały się co 2 miesiące, ale oczywiście, jeżeli Panie będą zainteresowane większą częstotliwością, to spotkania będą odbywały się raz w miesiącu. Liczymy również na dyskusje i pomysły tematów owych spotkań zaproponowane przez uczestniczki- mówi Katarzyna Woźniak p.o. Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach. Pomysł na cykliczne "kobiece" spotkania zrodził się w związku z innym wydarzeniem, organizowanym przez Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy wspólnie z Miastem Świebodzice pod hasłem: "Profilaktyka raka piersi" w październiku 2019 roku w MDKu.


Już 31 stycznia 2020r. (piątek) odbędzie się drugie spotkanie z cyklu "Chwila dla Ciebie", podczas którego dowiemy się dlaczego nie umiemy pić wody i poprawnie oddychać oraz jak dbać o zdrowie. Rozpoczynamy o godz. 18.00. Pojawią się również dodatkowe atrakcje dla uczestniczek z namiastką JOGI i asanów zdrowotnych.


Więcej na:https://www.facebook.com/events/180734613040808


Kolejne spotkanie, czyli już trzecie odbędzie się 20 marca br., "Bądź piękna i świadoma".

www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie