Dzień Kobiet w Złotym PsieJak będzie wyglądał Dzień Kobiet z Forum Kobiece Twarze? Po pierwsze, to będzie w czwartek 10 marca. Zaczynamy o 18.00. Uwaga - spotykamy się w nowym miejscu. Sprawdzimy – zgodnie z przysłowiem – jak to jest z tym piwem, które sobie nawarzymy, dlatego widzimy się Browarze i Restauracji zarazem „Złoty Pies”. Na nasze święto mamy w zanadrzu jeszcze więcej niespodzianek i atrakcji niż zazwyczaj. 


Możemy zdradzić, że porozmawiamy po kobiecemu o samochodach, oczywiście będą kosmetyki naturalne Organique. Po kobiecemu porozmawiamy o samochodach Lexus. Dowiemy się, dlaczego warto nabyć umiejętność pisania lewą ręką i pismem lustrzanym?

Sprawdzimy, czy każda z nas może zrobić w domu zdjęcie idealne? Wskazówki Tatiany Choroszy. Będziemy mogły poznać tajniki idealnego doboru okularów, które zdradzi nam Salon Optyczny Oculus. A do tego: warzenie piwa kobiecego; zwiedzanie browaru; rozstrzygnięcie konkursu na nazwę piwa kobiecego; sesja zdjęciowa dla 10 Pań, komplet zdjęć ze spotkania dla Pań, które zostawią nam swojego maila; stoiska zakupowe z kobiecymi produktami mającymi znak jakości Kobiece Twarze - Women's Faces (wyjątkowo kobiece kopertówki, biżuteria z granitu, biżuteria ręcznie wykonana, świąteczne ozdoby); uczta dla podniebienia z okazji Dnia Kobiet w restauracji Złoty Pies-doceniamy kucharskie zdolności.

Prosimy o posiadanie gotówki, ponieważ m.in. ocena kuchni będzie polegała na „rachunku uznaniowym” – oceniać serwowane dane będą właśnie Panie, a tym samy zdecydują o ich wartości w złotówkach :) Wstęp wolny dla Pań, które wcześniej zgłoszą swój udział. Zapisy na gosia@kobiecetwarze.pl. Czas na zgłoszenia tylko do 5 marca!!! Liczba miejsc ograniczona!


www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie