EKOISTKI w Zamku KsiążZapraszamy 28 maja (sobota) od godz. 10.00 - 13.00 a może i dłużej na wydarzenie konferencyjno-targowe na EKOISTKI!

Ekoistki to jedyne na Dolnym Śląsku wydarzenie, które łączy inspirujące wykłady (10.00-13.00) o zdrowiu, urodzie i ekologicznym stylu życia (wykłady, nagrody, ekologiczny lunch) z częścią targową (13.00-18.00), w czasie której kupicie wszytko co potrzebne eko-kobiecie, czyli: ekologiczne kosmetyki, ekologiczne produkty, mydła, książki o zdrowym odżywianiu, produkty regionalne, zioła, miody, przyprawy i wiele innych…

EKOISTKI- warto być a nami, bo dowiesz się:

  • Jak zniwelować sutki zanieczyszczanego powietrza

  • Jak zadbać o swoje zdrowie (profilaktyka antynowotworowa)

  • Jak żyć wolniej i być szczęśliwą

  • Jak uwolnić nasze domy i organizmy z toksyn

Proponujemy m.in. spotkanie z dr Tomaszem Sobierajski, felietonistą „Zwierciadła”, socjologiem, autorem blog na temat m.in. slow life oraz Ewą Kozioł, autorką bloga „Zielony Zakątek”, a także wielu innych specjalistów.

Możecie Państwo wygrać nagrody o wartości 500 i 1000 zł oraz zestawy kosmetyków. Dla Wszystkich uczestników tzw. pakiety startowe z prezentami i zaproszenie na ekologiczny lunch.

Wszystkich chętnych zapraszamy do rezerwacji miejsc drogą mailową na adres gosia@kobiecetwarze.pl lub SMS/telefon na nr 600939558.www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie