Forum Kobiecych Twarzy już w lutym!Jak rozmawiać skutecznie? Komunikacja – niby sprawa oczywista – a potrafi być źródłem nieporozumień. Na ten, ale i wiele innych tematów, porozmawiamy na najbliższym spotkaniu Forum Kobiecych Twarzy.

Po pierwsze: gdzie i kiedy? Widzimy się w nowym hotelu DoubleTree by Hilton Hotel Wroclaw przy ulicy Podwale 84 już 9 lutego (czwartek), zaczynamy o 18.00. Zapisy na gosia@kobiecetwarze.pl.

Zaplanowałyśmy napięty program i nowości!

Mówić i być zrozumianą to nie lada umiejętność, która wymaga stałego szlifowania. Warsztaty na temat komunikacji, także niewerbalnej, zaplanowane na 9 lutego, pomogą nam rozwijać tę sztukę.

Na jakość naszego przekazu – czy to się nam się to podoba, czy nie – mają wpływ między innymi: ton głosu, jak się zachowujemy, jak wyglądamy – one decydują czy odbiorca (odbiorcy) nas zaakceptuje, czy zrobimy dobre wrażenie. Na warsztatach skupimy się między innymi na roli kontaktu wzrokowego: postawie i tego, ile w niej naszych emocji: jak kontrolować emocje w naszych komunikatach i w jakich gestach najbardziej je widać; głośno czy cicho - jaka recepta na przemowę idealną.

Strój, makijaż to również elementy komunikacji. W przestrzennych wnętrzach hotelu DoubleTree by Hilton Fema Butik zaprezentuje sukienki wieczorowe oraz biznesowe, a Pro Academy School of Makeup zdradzi nam tajniki makijażu na każdą okazję.

Przedsiębiorcze kobiety zawsze mają na uwadze finanse, dlatego zachęcamy do skorzystania z lekcji oszczędzania, na którą zaprasza Nest Bank. Natomiast, gdy los nam nie sprzyja, spotykają nas przykre wydarzenia, często zapominamy, że możemy skutecznie strać się o odszkodowanie, o czym przekona nas EUCO Europejskie Centrum Odszkodowań.

Na naszych spotkaniach nie może zabraknąć też tematów związanych z kosmetologią – Kliniki Ziemlewski zapewni pokaz masażu oraz medycyny estetycznej, czyli jak za pomocą botoksu pozbyć się zmarszczek w 10 minut.

Na naszym Forum – dosłownie, bo w sali, w której się spotykamy – będziemy mogły sprawdzić, obejrzeć, jak prezentuje się nowe Volvo V90 Cross Country. Będzie również okazja, aby wygrać samochód Volvo z pełnym bakiem na weekend – to jedna z wielu nagród, jakie będzie można wygrać w czwartek, 9 lutego.

www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie