Forum Kobiecych Twarzy na święta


Zapraszamy na najbliższe spotkanie Forum Kobiecych Twarzy we Wrocławiu. Zapisz to spotkanie na listę przedświątecznych przyjemnych, ale i potrzebnych punktów. Dlaczego?

Czy przygotowania do świąt wpisane w codzienny wyścig z czasem nie są przypadkiem frustrujące? Dalej, czy spotkanie przy świątecznym stole nie budzi przypadkiem obaw, że gdy padną niewygodne pytania, stwierdzenia, tematy, to tylko cudem można uniknąć awantury? Naszym zdaniem tak bywa, nawet często i postanowiłyśmy sobie i Wam pomóc. Zapisy na spotkanie: mail z danymi na gosia@kobiecetwarze.pl.  Liczba miejsc jest ograniczona.

W programie na środowe spotkanie zaplanowałyśmy rady psychologa o tym, jak nie pokłócić się w święta, jak w czasie przygotowań i już przy wspólnym stole uniknąć konfliktów i sprzeczek, a tym samym nie popsuć świątecznej atmosfery.

Szukałyśmy rozwiązań, jakby tu zapewnić jedzenie na wigilijnym stole, które będzie smaczne i zdrowe, a jednocześnie, żeby nie stać godzinami w kuchni. Mamy dobrą wiadomość – znalazłyśmy! Okazuje się, że zaklęcie „stoliczku nakryj się” działa! Na ten temat dowiemy się wszystkiego od firmy Aveppi (pokaz z degustacją). 

Pieniądze, jak mówi przysłowie, szczęścia nie dają, ale na pewno bardzo ułatwiają życie, także w kwestii przedświątecznych zakupów. Dlatego zaplanowałyśmy lekcję inwestowania z Bankiem BGŻ BNP Paribas.

Za chwilę czas noworocznych postanowień. Odkryj wegański, bezglutenowy i innowacyjny świat kosmetyków i suplementów Arbonne z Agatą Bakes i Krystyną Frąk. Na temat urody porozmawiamy jeszcze więcej, bo o nowinkach w tej dziedzinie dowiemy się z Coramed. Będzie o cudach, jakie może zdziałać laser - prezentacja z pokazem oraz botoks na żywo - ładne usta mają przyciągać, nie szokować. Do tego błyszczmy świątecznie - makijaż na specjalne okazje z Mary Kay (makijażystka Ewa Borkowska) oraz jak wyglądać świątecznie i czuć się ubraną, a nie przebraną - spotkanie ze stylistką Małgosią Ceterą – właścicielką Butiku Egoist-a-Porter.

Best Western Plus Hotel Q Wrocław przy ul. Zaolziańskiej 2; 16 XII, środa, godzina 18.00. Wstęp wolny. zaproszone Panie bedą mogły zamiawiać ze specjalnego, wyśmienitego menu Hotelu Q.

www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie