Forum o rozpieszczaniu we WrocławiuZapraszamy na kolejne inspirujące spotkanie w doborowym kobiecym towarzystwie.

23 maja 2019, czwartek, Hotel Terminal ul. Rakietowa 33 we Wrocławiu od 17.30 do 21.00

Zapraszamy na inspirujące spotkanie, dyskusje, warsztaty i prelekcje. Będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów i zaprezentowania swojej działalności. Prosimy o emalie z informacjami od Pań, które chcą się zaprezentować na forum ze sceny w czasie spotkania.

W programie m.in. warsztat charyzmatycznej trenerki osobistego rozwoju z MSC - Mentoring Szkolenia Coaching Consulting Magdalena Daraż-Gogół "KOMUNIKUJ SIĘ TAK, ABY WPŁYWAĆ NA ŚWIAT". A rozpieszczać nas będą kosmetyki Mary Kay Polska, których przedstawicielka pokaże się w prezentacji - pokaż swoje brwi a powiem Ci jaka jesteś… Do rozpieszczania siebie namawiać nas będzie także nasz partner Bank BGŻ BNP PARIBAS.

Weżniemy udział w grze inwestycyjnej. Pasjonaci zarażą nas miłością do folkloru, dzięki Joanna Świątek, która przygotuje dla nas pokaz i folkowe warsztaty. Nie zabraknie dyskusji panelowej oczywiście o rozpieszczaniu.

Rezerwujcie czas i organizujcie się, aby pobyć z nami w nowym miejscu! Wstęp wolny tylko po zapisaniu się na monika@kobiecetwarze.pl oraz przez sms 502309321(Aldona).
www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie