Gimnastyka grupowa "Zdrowe plecy"


Zadbaj o swój kręgosłup w okresie wakacyjnym, pozbądź się bólu i wzmocnij gorset mięśniowy. Dołącz do grupy "Zdrowe Plecy" w każdy wtorek i czwartek o godz. 15:45 w Centrum Odnowy i Rehabilitacji Sport&Spa. W okresie wakacyjnym zajęcia będą odbywać się w dużej, klimatyzowanej sali na strefie Squash&Fitness Center. Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów na zajęcia.

Gimnastyka grupowa „Zdrowe Plecy” skierowana jest do osób, które chcą usprawnić swoje ciało poprzez ogólnorozwojowe ćwiczenia o nieco mniejszej intensywności niż typowe zajęcia fitness. Nasze zajęcia są doskonałym sposobem utrzymania dobrej kondycji, siły mięśniowej i prawidłowej ruchomości stawów dla:

  • osób w średnim wieku lub starszych,

  • osób cierpiących na bóle pleców,

  • osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej (pracownicy biurowi, kierowcy),

  • osób w każdym wieku, jako rehabilitacja po operacjach kręgosłupa lub innych zabiegach operacyjnych w drodze powrotu do stanu sprzed zabiegu.

45 minut ćwiczeń podzielone jest na rozgrzewkę przy muzyce, część główną (na macie) nacelowaną głównie na ćwiczenia mięśni brzucha, grzbietu i kończyn oraz część końcową – rozciąganie, wyciszanie.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Więcej informacji na www.aqua-zdroj.pl/gimnastyka-grupowa-zdrowe-plecy/

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa 6, Wałbrzych


www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie