Gwarancja skutecznych i bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej? Tak, jest nią ta osoba...


Gwarancja skutecznych i bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej? Tak, jest nią ta osoba - dr Andrzej Kępa


Szukając wsparcia specjalistów z zakresu medycyny, oczekujemy poważnego i profesjonalnego podejścia do naszych problemów. Nieraz to właśnie w nich pokładamy ostatnie nadzieje na lepszą przyszłość. Tak też jest z medycyną estetyczną, która nie wiąże się tylko z efektem wizualnym, ale też znacząco może wpłynąć na samoocenę i radość z bycia we własnym ciele. Doskonale wie to dr Andrzej Kępa, który swoim doświadczeniem i wiedzą wnosi ogromny wkład nie tylko w życie setek pacjentów, ale także do świata medycyny.

Nieustanny rozwój i zaangażowanie

Jako że medycyna nieodłącznie wiąże się z rozwojem i ciągłym poszukiwaniem coraz to nowszych sposobów na pomoc ludzkim problemom, to tym właśnie tropem powinniśmy prześledzić innowacyjne zabiegi doktora Kępy. Tworzy on bowiem terapie, które opierają się na dogłębnej analizie zarówno procesów zachodzących w organizmie człowieka, jak i na wieloletniej obserwacji potrzeb zgłaszających się do niego ludzi. Jedną z takich kuracji jest Holistic Lift by dr Kepa®, która to jest grupą zabiegów mających na celu m.in. pobudzenie naturalnych mechanizmów regeneracyjnych skóry. Dzięki temu, efekt liftingu jest naprawdę wyjątkowy - nawet głębokie zmarszczki są wygładzone, owal twarzy jest poprawiony, wzmocnione jest też ujędrnienie i nawilżenie. Wszystko dzięki zaangażowaniu doktora w odkrywanie coraz to skuteczniejszych technik pracy.

Encyklopedia medycyny estetycznej

Ogromna wiedza sprawia, że doktor Kępa jest też autorytetem i wsparciem dla innych specjalistów. Jest bowiem międzynarodowym trenerem przekazującym wiedzę z zakresu zaawansowanych technik, które stosuje się w nowoczesnej medycynie estetycznej. Dzieli się swoją wiedzą także na wielu konferencjach oraz kongresach medycznych, nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej. To właśnie na jednej z nich, na XV. jubileuszowym Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej Anti-Aging w Warszawie (2014), doktor zaprezentował światu opisane wcześniej zabiegi Holistic Lift by dr Kepa®. Jest to niezwykle ważne, bowiem często to inni specjaliści stawiają najsurowsze oceny. Kiedy zatem można szczycić się ich aprobatą, staje się to swego rodzaju gwarancją zaufania.

Kolejnymi potwierdzeniami umiejętności i profesjonalizmu doktora Kępy zdecydowanie są także przyznawane mu nagrody:

  • W 2017 roku zdobył on tytuł Najlepszego Lekarza Medycyny Estetycznej na Dolnym Śląsku.

  • W 2016 nagrodzony został w Plebiscycie Gospodarczym Woman Face.

  • Co ważne, doceniane są także jego kliniki, czego przykładem jest znalezienie się w 2015 roku świdnickiej MedBeauty w finałowej piątce najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce, który organizowała Gala Beauty Stars. Wynik ten jest zasługą głosów zadowolonych pacjentów doktora, co jest szczególnie istotne. Wszystko dzieje się przecież dla nich i to ich opinie są najważniejsze!


By poczuć się bezpiecznie

Dlaczego warto zwracać na to wszystko - nagrody, publikacje, prelekcje - uwagę? Jeśli bowiem oddajemy swój wygląd, ale przede wszystkim zdrowie, w ręce innych ludzi, chcemy mieć pewność, że nasze potrzeby zostaną zaspokojone na najwyższym poziomie. Tego typu nagrody dają więc sygnał, że jest to dobry kierunek. Co istotne, doktor Kępa przenosi jakość swojej pracy na jakość panującą w każdej z jego klinik. Współpracuje on z różnymi renomowanymi miejscami w Niemczech i w Szwecji. Jego ośrodki MedBeauty stanowią również szczególne punkty na mapie medycyny estetycznej w Polsce.

Gdzie zatem można skorzystać z pomocy doktora i jego zespołu? Jest to Warszawa, Świdnica oraz Wrocław, chociaż duże zaufanie pacjentów i ogromne możliwościwskazują, że kliniki te będą wciąż się rozwijać. Któż bowiem nie chce w komfortowy, bezpieczny i skuteczny sposób znaleźć rozwiązania dla swoich problemów? Marka, jaką samo w sobie stało się nazwisko doktora Andrzeja Kępy, niewątpliwie taką pewność daje.

Umów się do jednej z klinik doktora Andrzeja Kępy - sprawdź na stronie www.drkepa.com!www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie