Inspiracje w Starej Kopalni


To był wieczór! W piątek, 9 października spotkałyśmy się w ramach naszego Forum „Kobiece Twarze – Women’s Faces” w kawiarni Sztygarówka, w której ugościła nas Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki.

Przyznajemy, że i nas nieco ogarnęła "złota gorączka", dlatego na deser zostawiłyśmy wykład Magdaleny Woch - Wiceprezes Fundacja Księżnej Daisy von Pless, która opowiedziała o tajemnicach Zamku Książ i historii z nim związanych.

Na początku jednak był pokaz mody przygotowany przez Qiosk, Klinikę Klinika Urody oraz Brafitterie: Świat dopasowanego stanika. Później padło kilka słów o idei "Kobiece Twarze - Women's Faces", następnie garść porad na temat żywienia (program żywieniowy Cell Reset), a kontynuując temat zdrowia dr Jacek Dryll z Affidea Polska wyjaśnił, jak ważna jest diagnostyka. Było też o biustonoszach i zdrowych włosach. Fotografował Nas Krzysztof Żarkowski.

Można pomyśleć, że tematy od siebie tak odległe i wszystko w jeden wieczór, czy to aby dobry pomysł? Naszym zdaniem to bardzo kobiecy zestaw, bo kto jak nie kobiety słynął z podzielności uwagi! Zapraszamy już na kolejne spotkanie do Wrocławia w poniedziałek, 19 października na godzinę 18.00 do Best Western Hotel Q przy ul. Zaolziańskiej 2.
www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie