Inspirująca niedziela we Wrocławiu


Spotkanie kobiet, które ma inspirować, wspierać, być okazją na wymianę myśli, doświadczeń i wiedzy – to Forum Plebiscytu „Kobiece Twarze – Women’s Faces”. W ostatnią niedzielę, 13 spotkałyśmy się we Wrocławiu.

Gdyby chcieć w kilku słowach opisać takie spotkanie, chyba najlepszym określeniem byłoby: przyjemne z pożytecznym. Na część „przyjemne” złożyły się: kameralna atmosfera zapewniona przez Best Western Hotel Q Wrocław, mini recital Justyny Medekszy oraz słodkości od Furtaka.

Wcale nie mniej przyjemne, ale przede wszystkim pożyteczne były tematy związane z medycyną, zarządzaniem, motoryzacją.

Robert Mydłowski, lekarz medycyny z Mediconcept Wrocław, opowiadał profilaktyce narządów kobiecych – temat nietracący na aktualności. Wiele uwagi poświęcił również ginekologii estetycznej. Otrzymałyśmy na ten temat w pewnym sensie kompendium wiedzy, a przy okazji poznałyśmy nowości z jej zakresu.

Miałyśmy również okazję dowiedzieć się więcej na temat badania PET-CT, które jest obecnie najbardziej precyzyjną metodą pozwalającą na diagnostykę chorób nowotworowych. O zaletach, możliwościach i zastosowaniu badania PET-CT mówił dr Zbigniew Podgajny, kierownik Affidea PET-CT we Wrocławiu.

Bank Pekao przygotował dla zebranych Pań garść nowości z zakresu oferty kont. V-Motors Autoryzowany Dealer Volvo przybliży tajniki bezpiecznej jazdy, w której – tu chyba nikt nie ma wątpliwości – Volvo jest niekwestionowanym liderem.

Nasi goście, a zarazem partnerzy przygotowali cenne nagrody dla uczestniczek niedzielnego spotkania.
www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie