Kobiece Twarze Biznesowo - Będzie dużo kobiecej energii, inspiracji, zastrzyków konkretnej...

Zaktualizowano: 24 wrz 2020


Kobiece Twarze Biznesowo

Będzie dużo kobiecej energii, inspiracji, zastrzyków konkretnej, acz ciekawie podanej wiedzy, która nas zmotywuje! Nasze prelegentki i prelegenci to doskonale przygotowani praktycy, którzy będą się odnosić do przykładów ze znanych im firm i po prostu – ludzkich historii. Nie planujemy żadnych wystąpień ze strony sponsorów.


Kobiece Twarze Biznesowo, to cykl konferencji edukująco - integrujących kobiety biznesu, czyli kobiety, które prowadzą swoje jednoosobowe działalności gospodarcze, małe firmy, a także dla tych, które są u progu założenia własnych biznesów. W czasie przerw kawowych planujemy zorganizowany networking i wymianę poglądów. Po każdej prelekcji będzie czas na pytania z sali, poruszenie dodatkowych wątków.


Najbliższa konferencja: Kobiece Twarze Biznesowo: 24 września od 17.00 do 21.00 Wrocławskie

Centrum Konferencyjne (ul Fabryczna 10), sala Miedziana


Tematy:

1. Reklama

Jaka reklama jest skuteczna? -  Aldona Mioduszewska (dyrektorka, strateg marketingowy, doradczyni)

Prelegentka nawiąże do obecnej sytuacji, pokazując jak się zmienił konsument w czasach pandemii. Uświadomi, jak zmienił się krajobraz rynku reklamowego. Nauczymy się razem, że social media – to nie tylko reklama! Zastanowimy się i damy odpowiedz czy warto reklamować się w mediach „tradycyjnych”? Na zakończenie w pigułce dowiemy się jakie jest vademecum skutecznej reklamy.

2. Rozwój Twojej firmy

Błękitny ocean zarządzania relacjami-  dr hab. inż. Aleksandra Sus (wykładowczyni, prezeska, właścicielka firmy)

Celem wystąpienia jest podkreślenie jednego z najważniejszych czynników współczesnego biznesu, czyli relacji, ale w kontekście budowania błękitnej organizacji. Kamieniem węgielnym takiej strategii jest innowacja wartości. Jej kreacja jest zadaniem wymagającym nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim świadomości, odwagi i autentyczności. Jak to zrobić? Po co? Dlaczego tak ważne są relacje? Czym jest w ogóle strategia błękitnego oceanu? Czy jest zarezerwowana tylko dla „wielkich”?

Czy można zbudować błękitny biznes w oparciu o relacje? To tylko kilka pytań, o których wprost się nie mówi, ale to właśnie one stanowią imperatyw współczesnego świata biznesu.

3. Samorozwój

Wewnętrzna równowaga  w pandemii- dr Antoni Brański (psychiatra, wykładowca, mówca) Praktykujący psychiatra pokaże nam rolę wewnętrznego spokoju, który determinuje nasze zawodowe i pozazawodowe działania Podpowie jak ten spokój osiągnąć. Jakimi drogami i metodami. Podpowie jak pozbyć się lęku, który towarzyszy naszej codzienności. I jak odnaleźć wewnętrzną równowagę. Dobra wiadomość jest taka, że można się tego nauczyć.

4. Finansowanie

Źródła finansowania dla Twojego biznesu - dyrektorka Agnieszka Mąka z DAWG (Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej)

Poznamy konkretnej informacje o nowych programach finansujących bieżącą i nowo powstałą działalność.

5. Skuteczna komunikacja

Jak rozpoznać kłamcę – krótki komunikacyjny poradnik Aldony Ziółkowskie- Bielewicz. Czy ktoś kto kłamie w szczegółach może być szczery w kwestiach najważniejszych? Jak czytać komunikację niewerbalną kłamcy? Jak kontrolować nasze komunikaty aby ukryć niepewności, brak przekonania i wahanie? Jak podawać negatywne informacje bliskim, pracownikom?


a także:

Networking, słodka przerwa kakaowa, która zapamiętacie, i wszystko o PLEBISCYCIE GOSPODARCZYM KOBIECE TWARZE


O prelegentach i prelegentkach:Aldona Mioduszewska

Dyrektorka Marketingu Galerii Wnętrz Domar. Wieloletni strateg marketingowy w agencjach reklamowych. Prowadzi z Krzysztofem Majewskim audycję Domowa Galeria Stylu w Radiu Ram. Wykładowca historii designu i komunikacji marketingowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Doradca marketingowy dla sektora MŚP. Mimo wielu obowiązków znajduje czas na swoje pasje: wyrób biżuterii i gotowanie.dr hab. inż. Aleksandra Sus

Profesorka w Katedrze Strategii i Metod Zarządzania UE Wrocław – wrzesień 2020 / od października 2020 – Akademia Wojsk Lądowych / Wydział Zarządzania. Prezeska Stowarzyszenia Dolnośląski Instytut Doradczy DID, Właściciel firmy Seal Silicon Rings dr inż. Aleksandra Sus. Ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem, w tym zarządzaniu strategicznym, jak również w zarządzaniu projektami: aplikowaniu o środki finansowe, sprawozdawczości, planowaniu i realizacji projektów, monitorowaniu wskaźników finansowych i jakościowych. Doświadczenie w tworzeniu analiz rynkowych i strategicznych dla biznesu, zarządzania okazjami, ryzykiem oraz jakością.

Prowadzi prace nad badaniem efektywności relacji w sieciach międzyorganizacyjnych.85 publikacji, 1 monografia, 1 podręcznik, 2 we współautorstwie, 12 projektów badawczych, 7 nagród za działalność naukowo-badawczą.Dr Antoni Brański

Doktor Brański mówi o sobie: „Formalnie jestem lekarzem psychiatrą. Zajmuję się psychoterapią, hipnozą i coachingiem, ale to są tylko pewne słowa mające coś określić. Czasami mówię o sobie: Ludzie przychodzą do mnie, bo mają problemy. Jestem lekarzem od stresu i kłopotów”


Agnieszka Mąka

Doradca biznesowy, trener, coach biznesu, ekspert z dziedziny funduszy europejskich dla przedsiębiorstw, od 20 lat zajmuje się wspieraniem przedsiębiorstw i promowaniem przedsiębiorczości:

- pozyskuje dotacje inwestycyjne dla firm i instytucji, największe pozyskane dofinansowanie to 39 mln zł na jeden projekt

- wspiera osoby planujące uruchomienie własnej firmy i pozyskanie środków na ten cel – dotychczas wsparła doradztwem

i szkoleniami ponad 150 osób

- od kilku lat zarządza funduszem pożyczkowym dla przedsiębiorstw – obecnie to około 56 mln zł

- wdraża systemy zarządzania jakością wg ISO 9001 – dotychczas wdrożyła ponad 30 systemów w przedsiębiorstwach różnych branż.

Opracowuje wnioski o dofinansowanie, biznes plany, doradza, szkoli oraz wspiera coachingowo osoby, które nie są zadowolone z prowadzonego biznesu, z pracy lub ze swojego życia.


Aldona Ziółkowska- Bielewicz

Prezeska spółki Hornet 4 (kobiecetwarze.pl oraz ekopraktyczni.pl). Specjalistka od wizerunku i skutecznej komunikacji. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i ówczesnej Akademii Ekonomicznej, posiadaczka certyfikatu coacha ICF. Szkoleniowiec i trenerka biznesu, szkoliła miedzy innymi managerów z WSSE Invest- Park czy managerów firm ; m.in. Impel.

Jej pasją są warsztaty z kobietami. Aktywna członkini Kongresu Kobiet i Rady Kobiet

Prywatnie zapalona tancerka zumby i nie tylko oraz wielbicielka literatury iberoamerykańskiej.


Zarejestruj się już dziś.

Zapraszamy.

Bilet wstępu: 120zł


194 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie