O zdrowiu i seksualności kobiet na XX Forum KT

Zaktualizowano: 3 sie 2020


Oczywiście, że już planujemy kolejne wydarzenie! Teraz przygotowujemy oficjalny start: VI Plebiscyt Gospodarczy Kobiece Twarze, jednak jeszcze wspominamy ostanie XX Forum: Zdrowie i seksualność kobiet.

Zaczęliśmy z wysokiego „C” prelekcją dra. hab. n. med. Dariusza Kałki - seksuologa i kardiologa, który w przystępny, pełen humoru sposób opowiadał o bardzo poważnych i trudnych zarazem kwestiach zdrowia mężczyzn. W doskonałych nastrojach po tym wykładzie oddałyśmy się wyobrażeniom o zapachach, jakie proponuje firma Organique. Najnowsze propozycje są bardzo zmysłowe.

O tym jak ważna jest bielizna przekonywała nas Vanilla Body Shop.

Dopełnieniem makijaż – jest czasem jak część stroju – jednak podstawą jest w nim pielegnacja i o tym usłyszałyśmy od przedstawicielek Mary Kay.

Jeśli zdrowie to także: komora hiperbaryczna (Centrum Hiperbaryczne Concept), TOMMA Diagnostyka Obrazowa, Reh4u – miejsce na odzyskiwanie zdrowia i w tym fizykoterapia. Tomasz Ryś z Reh4u, który jest fizykoterapeutą, specjalizuje się w akupunkturze i terapii naturalnej mówił o tym, jak ważne są naturalne metody pomaganiu naszemu ciału.

Toyota Centrum Wrocław opowiedziała o zaletach aut hybrydowych, poruszyła m.in. temat ekologii w motoryzacji oraz rosnącej popularności aut hybrydowych. Wśród uczestniczek Forum przeprowadziłyśmy konkurs, w którym nagrodą była hybryda na weekend.

Partnerami XX Forum Kobiecych Twarzy byli: Toyota Centrum Wrocław; ORGANIQUE; Reh4u Centrum Hiperbaryczne Concept ; Vanilla Body Shop; DepilConcept Polska; TOMMA Diagnostyka Obrazowa.


www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie