Odważyłyśmy się być sobą – XVIII Forum Kobiecych TwarzyTo już osiemnasty raz spotykałyśmy się w ramach Forum Kobiecych Twarzy. Sprawdzałyśmy jak odważyć się być sobą.

Zaczęłyśmy dyskusją panelową, w której wzięły udział: profesor Alicja Chybicka - lekarka, polityczka, Katarzyna Lubiniecka – prezeska Dolnośląskiego Kongresu Kobiet oraz Irena Tomys - długoletnia rektorka Wyższej Szkoły Handlowej. Jednak do dyskusji włączyłyśmy się wszystkie. Jej efekt, to wnioski, że jeszcze wiele do zrobienia, aby nierówności płci przestały nam doskwierać, a jednym z obszarów, w którym najtrudniej o nie zawalczyć to najbliższe otoczenie.

Następnie o tym, jak zawalczyć o tzw. święty spokój w obliczu chorób cywilizacyjnych, mówiła – przedstawiając rozwiązanie BEST DOCTORS – Magda Zienkiewicz, Usługi Ubezpieczeniowe dla Twojej Rodziny.

Sprawdziłyśmy co oferuje kojarzona z bezpieczeństwem i wyjątkowym designem marka Volvo. O poradach prawnych – jak sprawdziłyśmy – najlepiej z Kancelarią Radcy Prawnego Marty Rolirad. Następnie dowiedziałyśmy się na czym polega smart casual - opowiadała stylistka firmy Vito Vergelis. Domowy budżet wymaga pracy, aby nad nim panować i o tym przekonała nas Agnieszka Lisowska. Było też o pielęgnacji i makijażach dzięki dwóm markom: Herbs - kosmetyki od farmaceutów oraz MaryKay.

Zaskoczyły nas także rozwiązania na ekologiczne sprzątanie – i nie, nie jest to domena kobiet – ale jeśli sprzątamy, to warto zadbać o nasze zdrowie i środowisko naturalne. Okazuje się, że nie potrzebujemy kilku różnych środków, detergentów, aby osiągnąć pożądany efekt. Przekonywali o tym przestawiciele firmy MrOffice.

Pozostając w temacie higieny i ładu trzeba przypomnieć prelekcję jogina Piyush Mittal, który przypomniał nam o tym, co niby oczywiste. Sen, woda, oddech, myśli, co i jak jemy – to podstawy, aby nasze życie upływało w zdrowiu.

Na koniec były miłe niespodzianki, nagrody i zapowiedź kolejnego Forum oraz Akademii Kobiecych Twarzy, która już 13 kwietnia w Starej Kopalni w Wałbrzychu.

www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie