Odzyskaj młody wygląd skóry dzięki laserowi StarWalker! Usuń niechciany tatuaż, zmiany naczyniowe...


Odzyskaj młody wygląd skóry dzięki laserowi StarWalker! Usuń niechciany tatuaż, zmiany naczyniowe, zlikwiduj rozstępy!


Zdarza się, że coś, co miało dodać uroku zaczyna szpecić. Może to być tatuaż lub makijaż permanentny, który jednak nie spełnił swego zadania tak, jak oczekiwaliśmy. Bywa i tak, że problem tkwi gdzie indziej, po porodzie zostały rozstępy na udach i pośladkach, albo zauważyliśmy pękające naczynka i rumień na twarzy. Skóra wymaga odmłodzenia, radykalnych posunięć, potrzebuje, aby poprawić jej napięcie, przywrócić jędrność. Wydaje się, że problemy tak skrajnie różne, wymagają odmiennych terapii, zabiegów. Jest jednak inaczej, z pomocą przychodzi bowiem medycyna estetyczna ze swymi kolejnymi innowacyjnymi odkryciami. Do takich zaliczyć możemy laser StarWalker, który dzięki 14 różnym trybom pracy i 4 różnym długościom fal, pomaga rozwiązać wiele problemów i mankamentów urodowych. I tak, dzięki zabiegowi z użyciem StarWalker zlikwidujemy zmiany naczyniowe, rozstępy, usuniemy tatuaż, czy też makijaż permanentny. Laser wykorzystywany jest także do depilacji, usuwania brodawek i poprawy napięcia skóry. Co więcej, procedura jest bezpieczna i cechuje ją wysoka skuteczność.

Laser StarWalker – działanie

Już pierwszy zabieg laseroterapii przynosi widoczne efekty, zaś przeprowadzenie pełnej, zaleconej przez lekarza kuracji pozwala cieszyć się ich trwałością. Laser emituje cztery różne długości fal, dzięki czemu może np.: usunąć tatuaż położony głęboko, a także taki o dużej ilości barwnika, czy ten o złożonym składzie chemicznym. Fakt, że laser wykorzystuje fale o długości 1064, 532, 585, 650 nm, przekłada się na ilość problemów, które można rozwiązać przy jego pomocy. Zabiegi z użyciem lasera StarWalker, które znajdziemy w ofercie klinik dr Kępy, są całkowicie bezpieczne, nie powodują uszkodzeń naskórka ani tkanek w okolicy przeprowadzanej terapii. Podstawowym zadaniem lasera jest usuwanie niechcianych tatuaży, jedno- i wielokolorowych, położonych głęboko i tych płytszych. Co istotne, tatuaż może zniknąć na stałe, dzięki czemu pacjenci pozbywają się niechcianej, wątpliwej ozdoby. Laser działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, reguluje pracę gruczołów łojowych, przez co pozwala leczyć trądzik, wspomagając redukcję wyprysków i zaskórników. StarWalker wykorzystywany jest do depilacji, która jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania nadmiaru owłosienia. Tylko laser uszkadza mieszki włosowe trwale, uniemożliwiając ponowny odrost włosa. Trzeba jednak pamiętać, że do epilacji należy się odpowiednio przygotować: zgolić włoski bezpośrednio przed zabiegiem, a także odczekać aż zejdzie świeża opalenizna. Przed każdym zabiegiem należy odbyć rozmowę z lekarzem, który zaproponuje najwłaściwszą kurację, dobierze ilość zabiegów i wykluczy przeciwwskazania.

Kiedy nie można poddać się laseroterapii?

Konsultacja przed zabiegiem jest niezbędna, ponieważ pozwala wykluczyć przeciwwskazania względne i bezwzględne. Czasem trzeba odczekać jakiś czas, odstawić leki, wyleczyć infekcje lub poczekać, aż zblednie opalenizna. W przypadku niektórych schorzeń trzeba zrezygnować z laseroterapii. Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

 • ciąża, laktacja,

 • choroby nowotworowe,

 • rozrusznik serca,

 • zaburzenia krzepliwości,

 • AIDS, HIV,

 • żółtaczka,

 • epilepsja,

 • infekcje skóry,

 • łuszczyca, bielactwo,

 • epilepsja,

 • świeża opalenizna.

Jak należy przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania się, a także stosowania samoopalaczy. Na cztery tygodnie przed planowaną laseroterapią nie należy wykonywać peelingów ani stosować kremów z retinolem. Dwa tygodnie przed zabiegiem trzeba odstawić leki i zioła fotouczulające, a dzień przed, nie spożywać alkoholu. Jeśli poddajemy się depilacji, musimy zgolić włoski, korzystając z maszynki, a rezygnując z wosku czy depilatora. Po zabiegu z użyciem lasera StarWalker skóra może być zaczerwieniona, może także pojawić się delikatny obrzęk, jednak dolegliwości powinny zniknąć po upływie doby.

Jeśli chcesz usunąć tatuaż, który nie daje więcej radości, na trwale pozbyć się owłosienia lub zlikwidować zmiany naczyniowe, umów się na zabieg z użyciem lasera StarWalker. MedandBeauty - dowiedz się więcej o procedurze zabiegowej!
www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie