Plebiscyt Kobiece Twarze wypromuje Twoją firmę!


Na zeszłorocznej Gali Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze Aldona Ziółkowska- Bielewicz, prezeska firmy Hornet 4 organizującego plebiscyt mówiła


„Dziś nowoczesna firma to nie tylko nowatorskie rozwiązania logistyczne, technologiczne i sprzętowe ale przede wszystkim nowocześnie zbudowane relacje i zależności w firmie, nowoczesne podejście do pracownika, a ta nowoczesność to właśnie równość i równouprawnienie kobiet i mężczyzn, stwarzanie idealne bor równego poziomu dla rozwój, kariery i kreatywności mężczyznom i kobietom , w organizacji, oczywiście oferowanie także równego wynagrodzenia.”

Plebiscyt Gospodarczy i Gala Kobiece Twarze – Women’s Faces to wyjątkowe i wyróżniające się w Polsce wydarzenie, w którym uczestniczą przedstawiciele samorządów, nauki, polityki, NGO’sów i biznesu, niezależnie od profilu działalności, bo jako nowoczesne i promujące równouprawnienie pokazują się u nas firmy z branży elektronicznej, produkcyjnej czy firmy usługowe.

Wydarzenie organizowane na Dolnym Śląsku od 7 lat, wieńczy działania Kobiecych Twarzy realizowane w ciągu roku w ramach m.in. Forum Kobiece Twarze, Akademia Zdrowia i Urody Kobiece Twarze, Spotkajmy się ON-LINE z ekspertem, jak i warsztatów, szkoleń, konferencji biznesowych dla kobiet przedsiębiorczych, honorując i pokazując najaktywniejsze z kobiet, kobiety menadżerki i prezeski oraz firmy, wyróżniające się na rynku w kontekście organizacji pracy i szanowania równości płci i będące przykładem równości.


Uroczysta Gala Kobiece Twarze – Women’s Faces gości każdorazowo 350 osób: kobiet i mężczyzn, reprezentujących przedsiębiorstwa startujące w Plebiscycie jak i Partnerów wydarzenia, dla których idea Plebiscytu jest spójna z ich własną.

Tego roku finał od siedmiu lat organizowany w zabytkowych wnętrzach Zamku Książ może ze względów epidemiologicznych odbyć się tylko z obecnością laureatek , gości honorowych, organizatorów i Kapituły Planujemy transmisję na żywo w licznych mediach internetowych, co tak naprawdę zwiększy zasięg naszej idei i idei naszych partnerów biznesowych.


Kogo zapraszamy do partnerstwa?

Świadome firmy, dla których idea równości w biznesie i wsparcie dla przedsiębiorczości kobiet są ważne i doceniane. Firm, które w swoich strategiach promują równouprawnienie i drogę do proporcjonalnego rozwoju kobiet i mężczyzn w swoich organizacjach. Firmy, dla których promocja tych wartości wśród pracowników firmy jest realizowana na co dzień.

Zapraszamy biznes z terenu całej Polski, nie zależnie od profilu działalności, m.in. branża medyczna, budownictwo, systemy grzewcze i OZE, uzdatniania wody, gospodarowania odpadami, przemysłu, automotive, IT, kosmetyczna, odzieżowa jak i branże reklamowe, szkoleniowe, turystyczne i inne.


Wspólnym mianownikiem naszych partnerów jest odpowiedzialność społeczna i pełna świadomość potrzeby promocji równości w biznesie oraz przedsiębiorczości kobiet.


Partnerom wydarzenia gwarantujemy szeroką promocję ich marki w mediach oraz w podczas wydarzenia, sposobność nominowania kandydatów do Plebiscytu, aktywny udział w obradach i wyborze Laureatów Plebiscytu jako Członek Kapituły, jak i we wręczaniu nagród zwycięzcom podczas Gali. Gwarantujemy szereg działań wpływających na pozytywny wizerunek firmy oraz promocję Państwa usług i produktów. Szczegóły przedstawiamy w ofercie przedstawionych w ofercie.


OFERTA

95 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie