Rekomendacje od szwedzkiej piękności, czyli zabiegi u dr Kępy polecane przez miss Szwecji, Michaele


Rekomendacje od szwedzkiej piękności, czyli zabiegi u dr Kępy polecane przez miss Szwecji, Michaele Savic


Dr Andrzej Kępa to znany specjalista z dziedziny medycyny estetycznej, współpracujący z klinikami w Szwecji, Niemczech i oczywiście w Polsce. Jako lekarz z wieloletnim doświadczeniem cieszy się uznaniem kolegów po fachu i pacjentów zarówno w kraju, jak i za granicą. Zasłynął także jako doskonały wykładowca na wielu konferencjach i kongresach, odbywających się nie tylko w Polsce, ale i w różnych zakątkach świata. Podczas szkoleń przekazuje swą ogromną wiedzę na temat najnowocześniejszych technik stosowanych w medycynie estetycznej, o których opowiada także w licznych publikacjach branżowych swego autorstwa. O wieloletnim doświadczeniu dr Kępy świadczy przynależność do towarzystw zrzeszających specjalistów medycyny estetycznej, ale przede wszystkim rekomendacje pacjentek z Polski i krajów Europy. Dr Kępa może pochwalić się zaufaniem szwedzkiej piękności, która w 2010 roku uzyskała tytuł miss Szwecji. Michaela Savic podkreśla, że dzięki zabiegom wykonanym przez dr Andrzeja, delikatne niedoskonałości jej urody zostały zatuszowane, a atuty podkreślone. Wszystko w niezwykle profesjonalny sposób na najwyższym światowym poziomie.

Klinika MedBeauty w oczach pacjentów

Sieć gabinetów medycyny estetycznej MedBeauty dr Andrzeja Kępy oferuje szeroką gamę zabiegów upiększających na ciało i twarz. Profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie dr Kępy sprawiają, że nawet najbardziej wymagający pacjenci zadowoleni są z efektów i wciąż wracają po więcej. Zaufanie, jakim darzą dr Kępę, to dodatkowy motywator do dalszej pracy i wprowadzania innowacyjnych technologii oraz zabiegów do oferty MedBeauty. Modelka, fotomodelka, miss Szwecji Michaela Savic podkreśla, iż dzięki pracy dr Kępy udało się wydobyć z jej urody wszystko, co najlepsze. Wielokrotnie wyrażała swą wdzięczność za perfekcjonizm i doskonałe podejście do problemów pacjentki. Michaela nie ma wątpliwości, że kliniki dr Andrzeja Kępy znajdują się w czołówce najlepszych tego typu gabinetów. Za każdym razem wraca też do MedBeauty, by pracować nad swoją urodą, wykorzystując do tego celu zabiegi rekomendowane przez dr Andrzeja, wsłuchując się w jego rady i wskazówki.

MedBeauty wydobywa piękno kobiet

Dr Andrzej Kępa wraz ze swym zespołem specjalistów oferują usługi na najwyższym poziomie. Zajmując się medycyną estetyczną dostarczają swoim pacjentom zabiegi mało inwazyjne, przynoszące jednocześnie spektakularne efekty. Pracują na urządzeniach spełniających najwyższe normy, renomowanych i certyfikowanych, gwarantując tym samym jakość, skuteczność i całkowite bezpieczeństwo. Pacjentki oddające się w ręce zespołu dr Kępy mogą mieć pewność, że wybrały profesjonalizm w każdym szczególe. Każda kobieta traktowana jest indywidualnie, a zabiegi dobierane są z niezwykłą starannością, o czym możemy przekonać się, wsłuchani w rekomendacje Michaeli Savic, modelki i miss Szwecji sprzed 8 lat. W MedBeauty z kobiet wydobywa się to, co najpiękniejsze, ponieważ każda z pań zasługuje na to, by czuć się pięknie i młodo. Pacjentki dr Kępy, z Michaelą Savic na czele wracają do MedBeauty na kolejne sesje. Zespół specjalistów pod wodzą dr Andrzeja Kępy dokłada wszelkich starań, by za każdym razem podejść do problemu z taką samą wyrozumiałością, zrozumieniem i uwagą, a efekty działań, przyniosły zadowalające rezultaty jeszcze wiele razy. Współpraca, jaką podjęła z MedBeauty szwedzka celebrytka wciąż trwa i przynosi wiele radości i satysfakcji obu stronom.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o współpracy Michaeli Savic z MedBeauty i dr Andrzejem Kępą, wejdź na stronę https://drkepa.com/.
www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie