Relacja z Ogólnopolskiej Konferencji Souvre w KrakowieSpora dawka motywacji, dobre praktyki w biznesie i dużo nowych informacji na temat przyszłości firmy – uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Souvre w Krakowie opuścili aulę Uniwersytetu Jagiellońskiego bogatsi o wiedzę marketingową.

29 października w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Souvre. W wydarzeniu wzięło udział ponad 1100 Partnerów firmy Souvre Internationale oraz goście specjalni, m.in. coach Szymon Gruszka. Uczestnicy wydarzenia podsumowali 1,5 roku sukcesów, poznali nowości produktowe w ofercie firmy – kolagenową Mgiełkę do twarzy i ciała oraz Suplement Diety Witamina B Plus oraz wysłuchali inspirujących prelekcji. Nie zabrakło też paneli dyskusyjnych, które zmotywowały Partnerów Souvre do jeszcze bardziej wytężonej pracy w szeregach firmy. Była to również wyjątkowa okazja, aby nagrodzić wyróżnione osoby, które są laureatami programów motywacyjnych, w tym nowego programu „Mój Jaguar” lub mogą poszczycić się imponującymi obrotami w sprzedaży. Wydarzenie uświetniły występy artystyczne stand-uperów: Tomasza Jachimka i Michała Leji.

Potencjał Souvre

Prezes Souvre, Pan Waldemar Smoliński, podczas swojego wystąpienia mówił o potencjale marki Souvre Internationale. Opowiedział o tym, jak wyglądała droga od początku powstania firmy do chwili obecnej i jakie cele przyświecały jej założycielom. Dyrektor firmy Jaguar Polska, Pan Piotr Wolski, przedstawił możliwości najnowszych modeli tej prestiżowej marki samochodów. Auto, którym poruszają się laureaci programu motywacyjnego „Mój Jaguar”, to jak się okazuje, najbardziej zaawansowany technicznie i wyrafinowany sportowy sedan w historii marki Jaguar. Zastosowanie innowacyjnych, inteligentnych technologii wpływających na komfort jazdy, sprawia, że Jaguar XE to najlepszy wybór.

Siła nawyku

Podczas konferencji odbyły się dwa panele dyskusyjne: Nowych Dyrektorów Okręgowych oraz Top Sprzedawców. Ich uczestnicy na własnych przykładach opowiedzieli o tym, co zrobić, aby osiągnąć spektakularny sukces w marketingu społecznościowym. Z kolei podczas prezentacji Dyrektorów Souvre nie zabrakło praktycznych wskazówek, co zrobić, aby osiągnąć wymarzoną niezależność finansową. Wielu z nich zwróciło uwagę na siłę nawyku i rolę planowania i dyscypliny w rozwoju osobistym.

Prestiżowa nagroda

Podczas Ogólnopolskiej Konferencji Souvre w Krakowie jednym z mówców był Pan Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”, który swoją prelekcję zakończył uroczystym przyznaniem i wręczeniem firmie Souvre Certyfikatu Kompetencji i Rzetelności w MLM. Nagrodę odebrali Pan Prezes Waldemar Smoliński oraz Pan Dariusz Holeniewski, Dyrektor Generalny Souvre. Obecność w elitarnym gronie zaledwie ośmiu firm wyróżnionych prestiżowym certyfikatem świadczy o znakomitej współpracy z Partnerami, bez których ten sukces nie byłby możliwy. Wyróżnienie to jest niezbitym dowodem na solidność i renomę firmy, która respektuje zasady etyki w biznesie.

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z Ogólnopolskiej Konferencji Souvre w Krakowie: http://bit.ly/KonferencjaWKrakowie

www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie