Tak było we WrocławiuZa chwilę jubileuszowe Forum Kobiecych Twarzy, ponieważ już dziewiąty raz – nomen omen 9 lutego –  lutego spotkałyśmy się w ramach Forum Kobiece Twarze. W gościnnych progach hotelu DoubleTree by Hilton Hotel Wroclaw zebrało się ponad 100 kobiet, aby inspirować się, rozwijać swoje umiejętności, zdobywać cenne informacje i odpoczywać zarazem.  Na początku poznałyśmy przyjazny bank. Co to właściwie oznacza? Prosta obsługa rachunku, łatwy dostęp do informacji, jasne zasady czy infolinia to nie wszystko. Nest Bank, bo o nim mowa, jest bankiem, w którym wizyta to przyjemność, czujemy się tu komfortowo. Zapraszamy do placówek Nest Banku.

Po informacjach dotyczących bakowości na chwilę zmieniłyśmy temat. Przedstawiłyśmy Pro Academy School of Makeup – warsztaty makijażowe, z których korzystały Panie w czasie spotkania. Zapraszałyśmy również do Kliniki Ziemlewski, wręczając między innymi kupony rabatowe.

Motoryzacja na spotkaniach Forum Kobiecych Twarzy często gości i tak było tym razem. Miałyśmy okazję poznać nowości proponowane przez markę Volvo. Dzięki Salonowi Volvo V-Motors miałyśmy okazję wsiąść do najnowszego Volvo S90, natomiast nagrodą ufundowaną przez salon był weekend z pełnym bakiem Volvo V90 Cross Country.

Gdy mowa o podróżach, to należy przypomnieć o kolejnym partnerze Biurze Turystycznym LIDO, specjalizującym się w organizowaniu wyjazdów dla firm.

Temat kosmetyki powrócił wraz z prezentacją firmy Arkana, która przekonywała nas, że w pielęgnacji skóry najważniejsza jest indywidualna pielęgnacja. Na stoisku Arkany nasi goście mogli wykonać analizę skóry.

Kolejna okazja do wygrania weekendu z pełnym bakiem pojawiła się przy okazji rozmowy o odszkodowaniach. Firma EUCO wyjaśniała i argumentowała zasadność skutecznego egzekwowania odszkodowań, co ma też związek z ich wysokością. Jednocześnie firma EUCO zaprezentowała się jako przedsiębiorca odpowiedzialny społecznie, biorący udział m.in. w WOŚP, na co – jako Kobiece Twarze – zwracamy szczególną uwagę.

Na koniec pierwszej części spotkania butik Feema w pokazie mody zaprezentował propozycje stylizacji biznesowych oraz wieczorowych. Następnie nasi goście mogli usłyszeć kilka słów na temat Hotelu DoubleTree by Hilton Hotel Wroclaw, który też zwiedzali w czasie przerwy.

Więcej również na naszym filmie pod tym linkiem.

Druga część Forum Kobiecych Twarzy to przede wszystkim warsztaty z komunikacji niewerbalnej. To pierwszy temat, który zaplanowałyśmy na cykl spotkań, a wszystkie będą związane z komunikacja właśnie. Czy gestykulować, czy czarny a może grantowy żakiet i jak stanąć przed audytorium, aby wyglądać na pewną siebie – to tylko kilka spraw, jakie udało nam się poruszyć, dlatego zapraszamy na kolejne spotkania w Wałbrzychu i Wrocławiu!


www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie