VI Plebiscyt Gospodarczy Kobiece Twarze trwa – finał w grudniu


Jeszcze czekamy na zgłoszenia, za chwilę Kapituła zdecyduje komu wręczymy statuetki. Finał Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze ponownie w Zamku Książ, 9 grudnia 2019 roku. Trzeba podkreślić jednak, że w szóstej edycji Plebiscytu jest kilka nowości.

Najważniejsze informacje organizacyjne to kilka terminów. Po pierwsze na zgłoszenia czekamy do 19 listopada. Jak to zrobić? Na pewno należy przeczytać regulamin, on rozwiewa wiele wątpliwości. Trzeba także pobrać formularz zgłoszeniowy w kategorii, w której chcesz się zgłosić https://kobiecetwarze.pl/kategorie - wypełnić go i odesłać na adres mailowy: monika@kobiecetwarze.pl

O tym, kto otrzyma statuetki w każdej z pięciu kategorii, a kto wyróżnienia, zdecyduje Szacowna Kapituła Plebiscytu Kobiece Twarze. Należy zauważyć, że w tej edycji nie ma już kategorii dotyczącej produktów i usług dla kobiet. Wynika to z faktu, że osoby zgłaszające się w tej kategorii mogły brać udział także w pozostałych i w ten sposób rozwiewamy wątpliwości, ułatwiamy wybór. W tym roku skład kapituły nieco się zmienił, także w tej kwestii dążymy do równouprawnienia i w ten sposób grono mężczyzn głosujących w Plebiscycie powiększyło się. Z pełnym składem Kapituły można zapoznać się w zakładce „Kapituła”.

Organizator Plebiscytu zdecydował, że ustanawia także własną nagrodę specjalną "Diversity Leader" w Plebiscycie Kobiece Twarze Women's Faces. Nagroda ta nie podlega ocenie Kapituły. Chcemy w ten sposób wyróżnić firmy, które szczególnie wspierają działania pro równościowe, rozumieją czym jest CSR i które także współpracują na tym polu przez cały rok z Kobiecymi Twarzami. Po sześciu latach organizowania Forum Kobiecych Twarzy i plebiscytu mamy wiele spostrzeżeń, wiele doświadczeń i jesteśmy głęboko przekonane, że także budowanie informacji „to jest dobro przedsiębiorstwo” ma ogromny sens.

Finałowa Gala Plebiscytu odbędzie się w Zamku Książ, 9 grudnia o 19.00 i będzie to poniedziałek. Postanowiłyśmy, że część oficjalna będzie krótsza. W części artystycznej wystąpi Karolina Micuła – m.in. aktorka, wokalistka, producentka, autorka piosenek. Laureatka 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, uczestniczka wielu warsztatów w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego i Teatrze Pieśni Kozła. Drobne zmiany w programie to więcej czasu na rozmowy w kuluarach, networking i okazja na rozmowy z laureatkami Plebiscytu.

Już teraz można także zapisać się do udziału w Gali w charakterze gości – podkreślamy jednak, że liczba miejsce jest ograniczona.

www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie