Warsztaty: Co miłość ma wspólnego z prowadzeniem samochodu? PROMOCJAWrocław: 13 maj 2017 (sobota) albo 15 maja 2017 (poniedziałek ) - uwaga PROMOCJA! 30 % rabatu od podanych cen dla wszystkich, którzy zapiszą się do 8 maja!

Zakochujemy się, nie wiedząc do końca, dlaczego w tej, a nie innej osobie a emocje, które nam w tym towarzysza są gorące i gwałtowne jak wulkan, to jednak wytrwanie przez długie lata w związku wymaga wysiłku, wyrzeczeń i dojrzałości. Każdy długotrwały związek, jest niezwykle kruchy, podatny na kryzysy i rozpad, a jego utrzymanie wymaga wielu świadomych strategii. Od początku ludzkości pytania o receptę na szczęśliwy związek pojawiają się i… I każda z recept sprowadza się do tego, że także w miłości bez pracy nie mamy co liczyć na efekty.

Praca pracy nie równa i warto korzystać z doświadczeń, badań naukowych, narzędzi, które powstały po to, aby szczęście było osiągalne. Zapraszamy na warsztaty z osobą, która pomoże na znaleźć drogę, a w zasadzie umiejętność korzystania z drogowskazów w naszych codziennych relacjach.

  • Dlaczego miłość nie daje gwarancji trwałości?

  • Gaśnie namiętność?

  • Czy można ją wskrzesić ponownie?

  • Czy bez namiętności związek może być satysfakcjonujący?

  • Jak umacniać związek?

  • Co ma wreszcie wspólnego miłość z prowadzeniem samochodu?

To pytania, na które odpowie na warsztatach opierając się na współczesnej, szerokiej wiedzy psychologicznej i własnej długoletniej praktyce terapeutycznej Marek Gawroń – psycholog, certyfikowany trener biznesu, terapeuta. 20 lat praktyki, ponad 2000 przeprowadzonych szkoleń dla dziesiątek firm i instytucji na terenie całego kraju. Wieloletni pracownik naukowy (UW), twórca setek autorskich programów rozwojowych metod i narzędzi diagnostycznych. Ekspert w badawczych programach międzynarodowych. Teraz zajmuje się m.in. terapią związków (kryzysy, rozstania, problemy małżeńskie). Posiada certyfikat Storytellingu (Oservatorio di Storytelling- Mediolan), metody pracy rozwojowej.

W czasie czterech godzin poruszymy takie wątki jak: zakochany mózg - jak wpływa na nasze codzienne zachowanie; wszystko zaczyna się od jednego spojrzenia; czego pragną kobiety; co kręci mężczyzn; gdy przygasa ogień pożądania; i żyli długo i szczęśliwie...strategie, strategie, strategie; a co jeśli nie ma nadziei...dojrzałe rozstanie; życie bez miłości... co w zamian?

Wszystko po to, by Twój związek rozkwitał, umacniał się lub jeśli nie ma nadziei, aby łatwiej byłoby Ci przejść ten trudny czas i otworzyć się na nowy związek…

Bo życie jest za krótkie, a miłość zbyt cenna, by powierzyć je wyłącznie przypadkowi!

Gdzie? Wrocławskie Centrum Konferencyjne WPP, ul. Fabryczna 10

Kiedy? 13 maja 2017 (sobota) 10.00-14.00 lub 15 maja 2017 (poniedziałek) 17.00-21.00

Koszt: 190 zł, ale jeśli chcesz przyjść z koleżanką to każda płaci tylko 140, a we trzy – to już tylko 110 zł.

Ponadto każda z uczestniczek otrzyma wydrukowane materiały warsztatowe oraz rabat w wysokości 40% na indywidualne konsultacje, spotkania terapeutyczne z Markiem Gawroniem.

Jak się zapisać na warsztaty? Mail na adres: hornet4@protonmail.com lub SMS/telefonicznie pod nr 502309321. Pracujemy w małych grupach, decyduje kolejność zgłoszeń. Płatność: emaliowo wyślemy numer konta. Dla już decydowanych płatność na nr konta 48 1240 1952 1111 0010 6597 1052 z dopiskiem: warsztaty.www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie