Widzę wszystko. Spójrz na świat bez okularów w Centrum Korekcji Wad Wzroku we Wrocławiu


SPEKTRUM Ośrodek Okulistyki Klinicznej otworzyło dla Państwa nowoczesne Centrum Korekcji Wad Wzroku we Wrocławiu przy ul. Olszewskiego 58. Naszym dążeniem jest profesjonalne działanie mające na celu poprawienie wzroku oraz podniesienie jakości życia naszych pacjentów.

Dążenie to realizujemy poprzez działalność medyczną prowadzoną od 20 lat, oferując szerokie SPEKTRUM metod korekcji wad wzroku z gwarancją najwyższej jakości i profesjonalizmu. Nowoczesne metody diagnostyki i terapii umożliwiają nam leczenie zgodnie z najbardziej aktualnymi trendami, z wykorzystaniem innowacyjnych technologiii przy zachowaniu najwyższych standardów. Dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i zapewniamy najwyższą jakość usług.

LASEROWA KOREKCJA WZROKU


Laserowa korekcja wad wzroku to skuteczna i precyzyjna metoda chirurgiczna, która przywraca pełen komfort zdrowego widzenia. Zabiegi laserowej korekcji wzroku są obecnie najbezpieczniejszym sposobem trwałego pozbycia się wad refrakcji, takich jak krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm.

Rodzaj zastosowanej procedury dobierany jest indywidualnie dla każdego pacjenta, tak aby osiągnąć optymalny efekt terapii przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu.

Wady wzroku korygujemy z wykorzystaniem lasera femtosekundowego i excimerowego. Oferujemy wszystkie współcześnie stosowane metody, od najnowocześniejszych na świecie po klasyczne, bezpiecznie i efektywnie stosowane od ponad ćwierćwiecza.

Odpowiednie zastosowanie metod SMILE, FemtoLASIK, TransPRK, EBK i LASEK pozwala na usunięcie do -12 dioptrii krótkowzroczności, +6 dioptrii nadwzroczności oraz do 6 dioptrii cylindrycznych astygmatyzmu.

TERAPIA STOŻKA ROGÓWKI


Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej aparatury diagnostycznej przedniego segmentu oka, dysponujemy możliwością wykrycia stożka rogówki nawet we wczesnych fazach, poprzedzających wystąpienie pierwszych dolegliwości.

Zapewniamy pełen wachlarz leczenia zachowawczego (soczewki twarde, hybrydowe, korekcja okularowa) oraz chirurgicznego (cross-linking, cross-linking w połączeniu z terapią laserem excimerowym, implantacja pierścieni śródrogówkowych z wykorzystaniem lasera femtosekundowego).

Dzięki tak bogatej ofercie możliwości terapii stosujemy zasadę indywidualizacji leczenia– dopasowania najbardziej optymalnej procedury do potrzeb pacjenta i uwarunkowań anatomicznych w różnych etapach zaawansowania choroby.

MIKROCHIRURGICZNA SOCZEWKOWA KOREKCJA WZROKU


Wadę wzroku możemy skorygować poprzez mikrochirurgiczne wszczepienie sztucznej soczewki do wnętrza oka.

Soczewki fakijne

U pacjentów przed 50 rokiem życia, szczególnie z krótkowzrocznością i astygmatyzmem, proponujemy doszczepienie do oka tylnokomorowej soczewki fakijnej ICL. Eliminuje ona wadę wzroku nawet do -18 dioptrii i astygmatyzm do 6 dioptrii cylindrycznych, przy zachowaniu własnej przeziernej, akomodującej soczewki. Wszczepienie soczewki ICL umożliwia również korekcję nadwzroczności do +10 dioptrii. To rozwiązanie, które cenią sobie szczególnie osoby z wysoką wadą wzroku oraz nie tolerujące soczewek kontaktowych, zapewnia doskonałe widzenie w dal i z bliska. Ogromną zaletą jest spektakularna poprawa widzenia bez okularów już w następnym dniu po zabiegu.

Refrakcyjna wymiana soczewki

U pacjentów ze starczowzrocznością, potrzebujących okularów do czytania oraz dla oczu w których brak miejsca na soczewki fakijne , można zaproponować wymianę własnych soczewek na sztuczne soczewki jedno- lub wieloogniskowe. W oczach z astygmatyzmem można zastosować wymianę na soczewki wieloogniskowe toryczne, które korygują wadę refrakcji i umożliwiają widzenie w dal i czytanie bez okularów. Wymiana soczewki na sztuczną zapobiega także problemom związanym z zaćmą czyli mętnieniem własnej soczewki, która często utrudnia dobór odpowiednich okularów.

Nie tylko pomagamy naszym pacjentom skorygować typowe wady wzroku, ale także poprawiamy jakość widzenia po wcześniejszych zabiegach usunięcia zaćmy, oraz u pacjentów z bliznami i nieregularnościami rogówki.

Zapewniamy Państwu poczucie bezpieczeństwa i zaufania, ponieważ dobro pacjenta jest dla nas celem nadrzędnym.


Kierownik Centrum Korekcji Wad Wzroku

dr nauk med. Marek Ćwirko


SPEKTRUM Sp. z o.o.

Ośrodek Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM

ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław

tel. 71 701 10 10

www.spektrum.wroc.pl

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie