Wiosennie na XI Forum KT
Chociaż trudno uwierzyć, patrząc za okno, że to wiosna, to na naszym XI Forum Kobiecych Twarzy było naprawdę wiosennie. Za nami wieczór inspiracji, wiedzy, relaksu i zarazem obietnica kolejnych spotkań.

Zaczęłyśmy od historii, które przyprawiają o wypieki, ich główną bohaterką była Księżna Daisy i skandale z nią związane. Bogate, nie zawsze łatwe życie, panującej m.in. na zamku Książ, jest niewyczerpanym źródłem opowieści, o czym przekonała nas Magdalena Woch – wiceprezeska Fundacji Księżnej Daisy.

Następnie poruszyłyśmy temat zdrowia, a konkretnie okulistyki. O tym, jak jakość życia zależy od jakości widzenia, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. O sposobach na zadbanie o nasze oczy mówiła Renata Pielaszek - Specjalista z Kliniki Spektrum.

Kosmetyka w bardzo szerokim wymiarze, można powiedzieć, że na granicy z medycyną to najnowsze, innowacyjne sposoby, które nie tylko pielęgnują, ale i leczą. Właśnie o takiej formie mogłyśmy usłyszeć w wykładzie Agnieszki Nowak, kosmetolożki z firmy ASEA.

Wcześniej koncentrowałyśmy się na Somie, więc przyszła pora też na Psychę i tu psycholog Marek Gwaroń zaprezentował próbkę warsztatów, które mają na celu pomóc nam w budowaniu codziennych relacji z naszymi bliskimi, przede wszystkim z partnerem/partnerką. Więcej o samych warsztatach w linku pod tym odnośnikiem.

Na zakończenie Paulina Krawczyk -Instruktor Szkoleniowy i Biotechnolog Instytutu Kosmetyczno-Medycznego „Jadwiga” krótko opowiedziała o najnowszych zabiegach i preparatach, jakie oferuje „Jadwiga”.

W czasie naszego spotkania na stoisku: „Jadwigi” miałyśmy okazję korzystać z peelingu dłoni, mogłyśmy również konsultować się z optometrystą Kliniki Spektrum oraz wykonać makijaż dzięki firmie Mary Kay.


www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie