XVII Forum Kobiece Twarze pt: Naprawiamy! – relacja

Zaktualizowano: 3 sie 2020
Kolejny raz spotkałyśmy się w Zamku Brzeźno na Forum Kobiecych Twarzy i ponownie nasze Forum było inne niż wszystkie poprzednie. We wrześniowe popołudnie i wieczór oddałyśmy się inspiracjom, rozmowom, wykładom.

Zaraz po występnie Natalii Kłapińskiej zaczęliśmy wykładem z elementami warsztatu, który prowadził Piyush Mittal. To zbiór cennych wskazówek, wiedzy związanej z jogą, ale nie tylko dla jej entuzjastów. Rozmawialiśmy o podstawach, czyli: jak oddychać, jak zdrowo śnić, jak spożywać posiłki.

Jeśli mówimy o samopoczuciu, nie może zabraknąć też informacji z dziedziny kosmetologii i dietetyki. Mogłyśmy się też przekonać o tym, jak przebiegła metamorfoza Metodą LignaForm jednej z uczestniczek poprzedniego Forum Kobiece Twarze. O naturalnym kolagenie z Souvre Internationale mówiła Monika Muller, zalety CoolSculpting wychwalała Aleksandra Netkowska. Była tez Kliniki Ziemlewski.

Na koniec, niczym klamra, zamknęłyśmy spotkanie ponownie podrożą do naszej Psyche (ale i o Somę też się zatroszczyłyśmy). Szczęście, czym jest i jak je czuć mogłyśmy się przekonać z psychiatrą Antonim Branskim.

Networking po spotkaniu trwał jeszcze kolejne kwadranse.

Zapraszamy na kolejne spotkania!

Autorką fotografii jest Krystyna Lemańska.
www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie