XX Forum Kobiecych TwarzyZdrowie i seksualność kobiet. Poczuj się wyjątkowa! Zapraszamy na kolejne Forum, które 12 września, w godzinach 17:30 – 21:30 we wrocławskim Best Western Premier Hotel City Center przy ulicy Gwarnej 12. XX Forum Kobiecych Twarzy organizujemy w partnerstwie z Reh4u, fantastycznym miejscem zdrowotnej odnowy w Trzebnicy, którym zarządza Anna Imielska. Na najbliższym spotkaniu będziemy rozmawiały o zdrowiu i seksualności w szerokim kontekście. Oczywiście poruszymy inne tematy, ale ten będzie wiodący. W programie między innymi prelekcja z warsztatami dr Dariusza Kałka kardioseksuologa nt.: Na sex zawsze jest dobry czas! oraz wystąpienie Tomasza Rysia (fizykoterapeuta, specjalista akupunktury) - Zdrowie kobiety oraz profilaktyka nowotworowa w kontekście medycyny wschodu. Kilka słów o prelegentach:

Tomasz Ryś z Reh4u, jest fizykoterapeutą, który specjalizuje się w akupunkturze i terapii naturalnej.  praktyce stosuje akupunkturę medyczną, akupunkturę wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz elektroakupunkturę. Poprzez akupunkturę działa przeciwbólowo oraz stymuluje organizm do zmobilizowania procesu zdrowienia. Jedną z głównych zalet akupunktury jest bardzo ograniczona ilość skutków ubocznych, dzięki czemu jest ona doskonałym wsparciem standardowego procesu leczenia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia zachęca pacjentów do zmiany nawyków żywieniowych oraz stosowania właściwie dobranej suplementacji. Jest również psychodietetykiem.

Dr hab. n. med. Dariusz Kałka seksuolog i kardiolog, jest inicjatorem i głównym wykonawcą prowadzonego od 2010 roku, w kilku ośrodkach kardiologicznych na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie projektu PREVANDRO, mającego na celu badania nad czynnikami ryzyka zaburzeń erekcji. Część edukacyjna tego programy prowadzona w ramach Europejskiej Szkoły Kardioseksuologii ma na celu propagowanie wiedzy na temat naczyniopochodnych zaburzeń erekcji i prewencji chorób układu sercowo-naczyniowego wśród pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego, a także lekarzy, studentów i różnych grup zawodowych, które są ponadprzeciętnie zagrożone czynnikami ryzyka zaburzeń erekcji. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń erekcji u pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego. W swojej praktyce klinicznej wykorzystuje nowoczesne, nieinwazyjne metody leczenia zaburzeń erekcji i z pasją pomaga pacjentom wracać do męskiej sprawności i zdrowia.


Będą także warsztaty "Kobieca i silna", to zajawka i zaproszenie na warsztaty - Julity Wojcieszyńskiej. Zadbamy, aby nasze spotkanie było motywujące, integrujące, edukujące i żeby było także rozrywką. Będą oczywiście niespodzianki, świetne suplementy, których nie znasz, kosmetyki, mnóstwo kobiecej energii. Zapraszamy! Udział bezpłatny po dokonaniu rejestracji na adres monika@kobiecetwarze.plwww.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie