Zabiegi Holistic Lift by dr Kępa - autorski projekt zabiegów, by przywrócić skórze młodzieńczy...


Zabiegi Holistic Lift by dr Kępa - autorski projekt zabiegów, by przywrócić skórze młodzieńczy blask


Zabiegi Holistic Lift by dr Kępa - przywróć skórze młodzieńczy blask

Medycyna estetyczna rozwija się w zaskakującym tempie – z korzyścią dla osób cierpiących z powodu różnych niedoskonałości i defektów urody.

Wieloletni Partner Plebiscytu i Gali Kobiece Twarze – Woman’s Faces Pan dr Andrzej Kępa jest twórcą autorskiego projektu jaki pojawił się na rynku w ostatnich latach, seria zabiegów odmładzających Holistic Lift by dr Kępa, które powstały z myślą o kobietach, lubiących dbać o siebie, bez względu na wiek. Co warto wiedzieć, przed wizytą w klinice i oddaniem się w ręce specjalistów z Medbeauty Aesthetic Clinic w Warszawie, Świdnicy lub Wrocławiu?

Dlaczego skóra się starzeje i traci jędrność?

Proces starzenia się skóry i pogorszenia jej kondycji, jest naturalnym zjawiskiem fizjologicznym. Z czasem produkcja kolagenu i elastyny spada, co odbija się przede wszystkim na wyglądzie skóry twarzy. Już niektóre kobiety po 25 - 30 roku życia, patrząc każdego dnia w lustro, zauważają negatywne zmiany, takie jak:

 • utrata jędrności skóry,

 • drobne zmarszczki na czole, wokół oczu i ust,

 • przesuszenie i brak elastyczności skóry,

 • mniej wyraźny owal twarzy.

Nie oznacza to jednak, że nie możemy zahamować, a nawet cofnąć pierwszych oznak starzenia. Z myślą o pacjentkach z takimi właśnie potrzebami, opracowany został przełomowy zabieg Holistic Lift by dr Kępa – na czym polega jego wyjątkowość?

Poznaj niezwykłą moc zabiegów Holistic Lift by dr Kępa

Projekt Holistic Lift, to efekty ciężkiej pracy uznanego w środowisku lekarskim, doktora Andrzeja Kępy, który został po raz pierwszy zaprezentowany szerszej publiczności, podczas XV jubileuszowego Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie na początku marca 2014 roku.

Pacjenci mogą korzystać z dobroczynnego działania trzech różnych zabiegów, wchodzących w skład projektu, a są to:

 • Holistic Lift by dr Kępa PDO-HA – zabieg ten adresowany jest do kobiet w wieku 40-45 lat, nici polidioksanowe (PDO) pobudzają fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, co poprawia napięcie i gęstość starzejącej się skóry. Jednoczesne zaaplikowanie kwasu hialuronowego sprawia, że obszar, na którym zastosowano nici PDO jest dogłębnie nawilżony.

 • Holistic Lift by dr Kępa PDO-PRP – zabieg ten dedykowany jest dla nieco starszych pacjentek, w wieku 45-50 lat lub też młodszych kobiet, które uszkodziły strukturę skóry, wskutek częstej i intensywnej ekspozycji słonecznej (najczęściej bez stosowania filtrów ochronnych). Poza wprowadzeniem nici polidioksanowych, równocześnie do skóry dostarczane jest osocze bogatopłytkowe, które również sprawia, że fibroblasty licznie produkują włókna kolagenowe.

 • Holistic Lift by dr Kępa PDO-Stem Cells – zabieg ten stanowi połączenie nici PDO i ko­mórek macierzystych, które pochodzą z tłuszczu własnego pacjentki, pozyskiwane są podczas liposukcji i odtwarzają one nowe komórki skóry.

Dla kogo dedykowany jest bezoperacyjny lifting skóry kwasem hialuronowym?

Najwięcej korzyści z zabiegów Holistic Lift by dr Kępa mogą czerpać kobiety mające problem z wiotką, mało elastyczną, odwodnioną skórą, na której pojawiły się już zmarszczki, linie i bruzdy. Poddając się tej terapii, zauważą nawilżenie i ujędrnienie skóry, poprawę owalu twarzy, wygładzenie szpecących zmarszczek oraz innych nierówności. Kwas hialuronowy w połączeniu z innymi składnikami doskonale radzi sobie nawet z zaawansowanymi oznakami starzenia (m.in. głębokimi i licznymi bruzdami), rewitalizując i odżywiając skórę. Warto podkreślić, że autorska terapia odmładzająca, cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa i udowodnionym klinicznie działaniem.

Jeśli chodzi o przeciwwskazania do zabiegów, nie są one rekomendowane dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, inne czynniki wykluczające to:

 • aktywne choroby nowotworowe,

 • choroby autoimmunologiczne,

 • stany zapalne skóry,

 • problemy z krzepliwością krwi.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, na temat rewolucyjnych zabiegów odmładzających Holistic Lift by dr Kępa? Kluczowe informacje dotyczące tej skutecznej kuracji, znajdziesz na stronie internetowej: https://drkepa.com/.


www.kobiecetwarze.pl

www.facebook.com/kobiecetwarze/

www.instagram.com/kobiecetwarze/


6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie