Zachwycaj urodą i odkryj siebie na nowo z La'Koshi. - Live 10.07 - 10:00

Zaktualizowano: 4 lip 2020


Kocham klimaty ajurwedyjskie, dalekowschodnie, ezoteryczne , preferuję holistycznego podejście do urody i zdrowia. Inspiracją do stworzenia nazwy były dzwonki Koshi. Dzwonki Koshi to terapeutyczne instrumenty używane najczęściej podczas medytacji i głębokiej relaksacji, występujące w czterech brzmieniach inspirowanych czterema żywiołami. Każdy z dzwonków posiada inne znaczenie terapeutyczne. Dzięki dzwonkom oraz energii symboli, jakie rozmieszczone są w różnych strefach naszego salonu, nasi klienci stają się bardziej rozluźnieni i zrelaksowani, a to sprzyja osiągnięciu wymarzonych rezultatów naszych zabiegów. W przestrzeni naszych pomieszczeń jest bardzo dużo elementów drewna i roślin, co pozwala na dość mocne połączenie z naturą- mówi właścicielka tego niezwykłego miejsca na mapie Wrocławia, Agnieszka Świercz.


W salonach La'Koshi relaks i natura łączą się w sposób zrównoważony z nową technologią, a efekty zabiegów są magiczne. La’ Koshi wykorzystuje technologie i tylko takie kosmetyki, które w sposób naturalny i holistyczny wpływają na poprawę urody zarówno kobiet i mężczyzn. Tu klienci mogą skorzystać z usług fryzjerskich, kosmetycznych, manicure i pedicure oraz masaży relaksacyjnych i leczniczych.


Na LIVIE porozmawiamy o :

zaprezentujemy salon- dlaczego jest wyjątkowym miejscem we Wrocławiu, porozmawiamy o usługach, przyglądniemy się potrzebom klientek, z którymi najczęściej przychodzą. Przejdziemy się z kamerą po salonie omawiając jak w obecnej sytuacji wygląda obsługa, jakie nowości są w salonie. Odkryjemy tajemnice liftingującego masażu oraz Beauty Couch .


Dla oglądających zaproponujemy bonus w formie niespodzianki.


 

WEBINAR z La'Koshi. 16 lipiec 2020 godz. 19:00


Poznamy tajemnice relaksu i urody dalekiego wschodu. Dowiemy się, czym jest liftingujący masaż twarzy KOBIDO. Znajdziemy rozwiązanie dla zabieganych - Beuty Coucha.


Zakochaj się z Beuty Couch!


Beauty Couch co to takiego?

Klient umawia się na godzinne spotkanie z Beuty Couchem, podczas którego przy filiżance herbaty omawiane są poszczególne potrzeby, oczekiwania, co chciałby zmienić, z czego korzystał do tej pory w zakresie dbania o ciało i ducha. Spotkanie kończy się przygotowaniem tzw. Beauty Planu z rozpisaniem programu dotyczącego zarówno rezultatów zmiany wyglądu, cery, jak i włosów, paznokci czy efektów masaży relaksacyjnych i leczniczych. Czasem ten Beauty Plan niekoniecznie będzie dotyczył jakichkolwiek zmian, tylko zbierze usługi z których korzystał klient w różnych miejscach i pokaże jakby to mogło wyglądać w La'Koshi.

Dla klienta La'Koshi przygotuje swoistą receptę piękna i relaksu dla jego ciała.Tu zarejestrujesz się na WEBINAR z La'Koshiul. Stacyjna 1 lok. 2 53-613 Wrocław Telefon: 602 75 44 00 E-mail: recepcja@lakoshi.pl

Pon - Pt: 9.00 - 20.00 Sobota: 8.00 - 16.00

www.lakoshi.pl
74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie